Apbedīšanas pakalpojumi

Drukāt
Banner 1050x80

Apbedīšanas nams - Krematorija, SIA, apbedīšanas nams Sarkandaugavā

Aptiekas 13, Rīga, LV-1005
Krematorija, licencētā krematorija, kremācijas centrs, Valmieras kremācijas centrs, Kocēnu kremācijas centrs, Rīgas krematorija, kremācija Rīgā, krematorijas atvadu zāle, Vidzemes kremācijas centrs, kremācija, kremēšana, kremācijas atļauja, kremēšanas atļauja, kremācijas cena, kremēšanas cena, kremācijas pakalpojumu izmaksas, pirmā
ZL.LV iesaka

Apbedīšanas birojs-krematorija PARADISUS, apbedīšanas birojs Pārdaugavā

Turpinām strādāt klātienē!
Katoļu 5, Rīga, LV-1003
Diennakts apbedīšanas birojs, apbedīšanas pakalpojumi , apbedīšanas serviss, diennakts apbedīšana, apglabāšanas, pakalpojumi Rīga, apbedīšanas pakalpojumi Rīgā, apbedīšanas veikals, zārka pārsegi, ar katafalku, betona

Apbedīšanas nams - Krematorija, SIA, apbedīšanas nams Kocēnos

"Krematorija" , Kocēnu pagasts, Valmieras nov., LV-4220
Apbedīšana un rituāli:

Mūsu uzdevums ir visu apbedīšanas un rituālu tradīciju ievērošana un cienīgas apbedīšanas vai kremācijas nodrošināšana. Mūsu rīcībā ir krematorija, atvadu zāle, morgs, apbedīšanas biroji, transports (katafalks), plašs rituālās produkcijas klāsts. Veicam apbedīšanu vai kremāciju saskaņā ar mirušā konfesiju. Eiropas standarts EN 15017 / ICS 03.080.30 “Apbedīšanas pakalpojumi – Prasības”

Elston, SIA, Apbedīšana Valka, Valga

Rīgas 24, Valka, Valkas nov., LV-4701
Apraksts: Ziedi, ziedu pušķi. Mašīnu rotāšana, dekorēšana. Ziedu piegāde. Dāvanas. Kāzu pušķi. Sēru pušķi. Vainagi. Apbedīšanas pakalpojumi Valka, Valga, Valmiera. Smiltene, Rūjiena.

Rituāls D, SIA, Apbedīšanas birojs

Viestura 13, Daugavpils, LV-5401
Pakalpojumi: ✓ Bezmaksas konsultācijas ✓ Formalitāšu kārtošana ✓ Mirušo transportēšana ✓ Bēru organizēšana ✓ Pieminekļu uzstādīšana ✓ Kapavietu labiekārtošana Piederumi: ✓ Zārki ✓ Kapu krusti ✓ Mirušo apģērbs ✓ Vainagi ✓ Sēru lentas ✓ Sveces

VELIS-A, diennakts apbedīšanas birojs

Sakņudārza 5a, Jelgava, LV-3001
Apraksts: Uzņēmums SIA "Velis - A" dibināts 1996. gadā Jelgavā. Uzņēmuma pamatdarbība ir apbedīšanas, mūzikas un transporta pakalpojumu sniegšana. Tās dibinātājs un īpašnieks ir Aldis Knāviņš. No 1999. gada Dobelē darbojas SIA "Velis - A" filiāle. Darba gadu laikā uzņēmums ir strauji audzis, palielinājis apbedīšanas pakalpojumu klāstu un atvieglojis to pieejamību. Cilvēkiem tiek dota iespēja saņemt maksimāli kvalitatīvus apbedīšanas pakalpojumus un izvēlēties apbedīšanas piederumus atbilstoši savai gaumei un iespējām.

Debesiss, SIA

Gaujas 12, Rīga, LV-1026
Par granītu:

Granīta bloki tiek ievesti no Zviedrijas, Karēlijas vai Somijas, kur tie tiek iegūti no klinšaino apvidu karjerām. Šo valstu klimats ir līdzīgs mūsu klimatam, kā rezultātā akmens ir spējīgs dzīvot mūsu klimata apstākļos. Sīkāk par pašu granītu: tas ir kristālisks iezis, kas sastāv no laukšpatiem (40-50%), kvarca (25-30%) un krāsainiem minerāliem (līdz 15%), ir viens no izplatītākajiem akmens veidiem. Paveidi: kālija laukšpatu granīts (normālgranīts), plagioklazu granīts 9plagiogranīts) un sārmainais granīts. Piemīt masīva tekstūra. Izšķir magmatiskos granītus, kas radušies magmai kristalizējoties, un metamorfos granītus, kas radušies metamorfo iežu granitizācijas procesā. Granītam raksturīga augsta salizturība, maza ūdensuzsūce, liela izturība pret dēdēšanu un to var labi apdarināt, slīpēt un pulēt. Granīta krāsojums ir bagātīgs no tumši melniem, sarkanie, zaļganiem, raibiem, pelēkiem līdz pat ļoti gaišiem un pat kristāliskiem. Melnā granīta pieminekļi būs vispiemērotākie gravēšanai, jo uz tiem vislabāk var redzēt gravējumu, kas ļoti kontrastē: Tumši melns granīta kapakmens un gaiši pelēcīgs gravējums.

Smiltenes apbedīšanas birojs Mirklis AF, IK

Daugavas 24, Smiltene, Smiltenes nov., LV-4729
Apraksts: Apbedīšana Smiltenē. Apbedīšanas pakalpojumi. Apbedīšanas birojs. Pilns apbedīšanas serviss. Kapu kopiņu labiekārtošana. Transports. Ziedi. Sēru pušķi. Sēru vainagi. Izvadītājs. Smiltene. Valka. Valmiera. Gulbene. Madona. Rūjiena.

Krustaceles, SIA

A.Saulieša 12, Cesvaine, Madonas nov., LV-4871
Apbedīšanas pakalpojumi . Katafalka pakalpojumi . Pilns apbedīšanas serviss., Apbedīšanas pakalpojumi Cesvaine.

Krustaceles NA, SIA, Normunda Arama apbedīšanas birojs Madonā

Rīgas 10, Madona, Madonas nov., LV-4801
Apraksts: Pilns apbedīšanas serviss! Katafalka pakalpojumi!

Sēru zvans, SIA

Rīgas 154, Jēkabpils, Jēkabpils nov., LV-5202
Apraksts: "Sēru zvans", apbedīšanas pakalpojumu birojs Jēkabpilī un reģionā ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi sniedz visu nepieciešamo palīdzību sēru brīdī. Konsultācijas un mirušā nogādāšana morgā Jēkabpilī un apkārtnē (ja nepieciešams – visā Latvijā) – 24 stundas diennaktī. Sniedzam visus apbedīšanas un bēru ceremonijas organizēšanas pakalpojumus: aizgājēja ģērbšana, grimēšana, iezārkošana, kapa rakšana, krusti, sēru pušķi, vainagi un lentes, izvadītājs, bēru muzikālais noformējums (vijole, saksofons, kokle, sintezators, akordeons u.c.). Ja nepieciešams, varam palīdzēt organizēt bēru mielastu.

Akmens Carnik, IU

Rīgas 68, Gulbene, Gulbenes nov., LV-4401
Apbedīšanas pakalpojumi Gulbenē, Gulbenes novadā, bēru pakalpojumi Gulbenē, bēru pakalpojumi pa visu, apbedīšana, bēres, apbedīšanas pakalpojumi un piederumi, kapu pieminekļi, kapu pieminekļi Gulbenē, kapu

Rieta, SIA

Saules 21, Ventspils, LV-3601
Apbedīšanas pakalpojumi Ventspilī:

Birojs "RIETA" - piedāvā Jums pilnu apbedīšanas pakalpojumu klāstu. Apbedīšanas birojs piedāvā profesionālu atbalstu grūtā brīdī. Uzticiet savas rūpes mums. Jūsu rīcībā esam 24 stundas diennaktī. Sniedzam visus apbedīšanas, kremācijas organizēšanas un transportēšanas pakalpojumus. Apbedīšanas piederumu tirdzniecība. Piedāvājumā kapa vietu kopšana, labiekārtošana un restaurēšana.

Karāls Plus, SIA, apbedīšanas birojs un kremācijas pakalpojumi

Mārupes 5, Rīga, LV-1002
Var zvanīt: Jebkurā diennakts laikā klienta tuvinieki/radinieki var zvanīt uz bezmaksas tālr. 80007044. Katru situāciju mēs izskatām individuāli, jo mums pirmajā vietā ir klients. Uzņēmumā darbojas atlaižu sistēma. Apbedīšanas cenu piedāvājumi: Apbedīšanas birojs „Karāls” piedāvā plašu cenu diapazonu, kas atbildīs jebkuram budžetam un vēlmēm. Aizgājušā tuvinieki var izvēlēties apbedīšanas servisu un apbedīšanas piederumus no vispārējās cenu lapas vai izvēlēties kādu no piedāvātajām paketēm, kas būs ērti un ļaus arī ietaupīt.

RG kapu labiekārtošana

Cēsis, Cēsu nov. LV-4101
Apraksts:

Cieņpilna mirušā transportēšana ar katafalku un bēru ceremonijas organizēšana Vidzemē. Kapu vietas labiekārtošana - pieminekļi, apmales, soliņi, robežmalu un atbalsta malu/mūru izveide. Kapu labiekārtošana visā Latvijā.  

LIENAS KALNIŅAS APBEDĪŠANAS PAKALPOJUMI, SIA

Meldru 4, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101
Par mums:

Apbedīšanas uzņēmums Cēsīs, kas nodrošina pakalpojumus, sākot no transportēšanas, bēru ceremonijas vai kremācijas organizēšanas, beidzot ar izvadīšanas rituālu kapos vai atvadu zālē. Piedāvājumā katafalks, zārku nesēji, bēru ceremonijas vadītāji.

Akmens Carnik, IU, Filiāle

Raiņa 21, Gulbene, Gulbenes nov., LV-4401
Apbedīšanas pakalpojumi Gulbenē, Gulbenes novadā, bēru pakalpojumi Gulbenē, bēru pakalpojumi pa visu Latviju, diennakts apbedīšanas birojs, serviss, pilns apbedīšanas pakalpojumu serviss, konsultācijas, apbedīšana, bēres, apbedīšanas pakalpojumi un piederumi, kapu pieminekļi, kapu pieminekļi Gulbenē, kapu pieminekļu izgatavošana,

Ainara Spirģa Apbedīšanas birojs, SIA Rainar

Kuršu 25, Liepāja, LV-3401
Pakalpojumi: ✓ Apbedīšanas rituāli ✓ Apbedīšanas piederumi ✓ Ziedi, vainagi un sēru pušķi ✓ Apbedīšanas ceremoniju norise ✓ Nelaiķa transportēšana ✓ Bēru mielasti ✓ Krematorijas pakalpojumi ✓ Dokumentu noformēšana ✓ Bēru mūzika ✓ Akmeņkaļu pakalpojumi ✓ Kapu vietas apkopšana ✓ Kapu labiekārtošana

Meltekss EB, SIA, zārku ražošana, tirdzniecība Vidzemē

"Silkalni" , Dikļu pagasts, Valmieras nov., LV-4223
Par uzņēmumu:

"Meltekss EB" SIA nodarbojas ar apbedīšanas piederumu izgatavošanu un tirdzniecību. Ražojam koka un cēlkoka zārkus, apbedīšanas urnas, koka krustus. 

Gran LV, SIA

18.novembra 192, Daugavpils, LV-5417
Pieminekļu izgatavošana: ✓ Pieminekļi ✓ Kapa pieminekļi ✓ Žogi no granīta un metāla ✓ Soliņi no granīta un metāla ✓ Pieminekļi dzīvniekiem ✓ Gravēšana ✓ Pieminekļu uzstādīšana Akmens apstrāde un akmens izstrādājumi: ✓ Palodzes ✓ Virsmas ✓ Kāpnes ✓ Kamīni ✓ Pieminekļi ✓ Žogi ✓ Soliņi
Cienot aizgājēja gribu un tuvinieku sēras, apbedīšanas uzņēmumi nodrošina iejutīgu un profesionālu apbedīšanas pakalpojumu sniegšanu reliģisko tradīciju un finansiālo iespēju kontekstā. Dokumentu kārtošana, morga pakalpojumi, nelaiķa transportēšana ir pakalpojumi, kas veicami tuviniekiem pirmajā apjukuma brīdī, bet ko iespējams uzticēt speciālistiem, kas parūpēsies arī par bēru organizēšanu, apbedīšanu vai kremēšanu. Atvadu ceremonija tiek rīkota, piesaistot ceremonijas vadītāju vai mācītāju. Tiks noorganizēts bēru mielasts, nodrošināts atbilstošs telpu noformējums, transports, muzikālais pavadījums. Pēc piederīgo vēlēšanās uzņēmumi organizē arī mirušās personas atceres pasākumus.